Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Medium - dziennik mentora: gdzie znaleźć wszystkie strony

Fragmenty dziennika mentora, lokalizacja stron.

W niniejszym rozdziale prezentujemy lokalizację wszystkich stron z dziennika mentora, które znajdziesz w The Medium. Przy każdej znajdźce prezentujemy lokację, w której ukryty został skarb.


Dziennik mentora #1 - Przeprosiny (hotel Niwa)

Pierwszą stronę z dziennika mentora znajdziesz podczas przemierzania hotelu Niwa, a dokładnie w mieszkaniu z pustym wazonem, do którego wsadzisz zasuszony słonecznik. Wejdź w boczne przejście (1), a następnie przejdź w dół.

Dotrzesz do łazienki. Zbliż się do umywalki (2) i wejdź z nią w interakcję. Wewnątrz leżeć będzie wspomniana strona z dziennika.


Dziennik mentora #2 - Odrzucając wielkość (świetlica)

Ten dziennik mentora - i cztery kolejne - znajdziesz w świetlicy. Zaraz po dotarciu do tego pomieszczenia, odbij w lewą stronę i zbierz kartkę (3) z pudełka pod ścianą.


Dziennik mentora #3 - Źródło inspiracji (świetlica)

Od miejsca z dziennikiem mentora #2 odbij w prawo i zbierz notkę (4) z krzesła stojącego przy pomalowanej ścianie.


Dziennik mentora #4 - Bardzo wyjątkowy chłopiec (świetlica)

Tę część dziennika mentora znajdziesz na kanapie (5), na lewo od wejścia do pomieszczenia, w którym jest zagadka z globusem.


Dziennik mentora #5 - Metoda w szaleństwie (świetlica)

Na piątą w kolejności znajdźkę z tej grupy natrafisz z kolei w pomieszczeniu, w którym jest globus. Kartka (6) leży przy samym wejściu, na prawo od wspomnianego globusa.


Dziennik mentora #6 - Oddalenie (świetlica)

Kolejna strona dziennika mentora na świetlicy znajduje się w pomieszczeniu, w którym była II część nut. Kartkę (7) zbierzesz z biurka.


Dziennik mentora #7 - Nowy dom (świetlica)

Siódma strona z dziennika mentora również znajduje się w świetlicy. Gdy uda ci się stworzyć nuty i przejdziesz przez rój ciem, trafisz do niewielkiego pomieszczenia ze sceną. W tym miejscu odegrają się ostatnie sceny tej sekcji w grze. Przejdź do części po prawej stronie, a następnie wejdź w wąskie przejście (8) po prawej stronie. Znajdziesz tam poszukiwaną część dziennika.

W tym momencie zebrałeś już wszystkie siedem części dziennika mentora, za co otrzymasz osiągnięcie / trofeum Pożerający mrok.

Zobacz: The Medium - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: The Medium - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze