Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Lord of the Rings: Gollum na pierwszych ujęciach rozgrywki

Rzut oka na lokacje.

The Lord of the Rings: Gollum doczekało się pierwszego trailera prezentującego rozgrywkę. Jest więc skradanie, wspinanie, a nawet Gandalf w rozmowie z elfem.

Zapowiedziana w 2019 roku produkcja nigdy nie zasłynęła zbyt imponującą oprawą graficzną, choć wydaje się, że stan uległ poprawie w porównaniu z pierwszymi zwiastunami. Lokacje są całkiem imponujące i zróżnicowane, nie ograniczając się do posępnego Mordoru.

Produkcja ukaże się 1 września na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One, co sprytnie pasuje do debiutu oczekiwanego serialu Amazona. Skorzystanie z darmowego marketingu wydaje się być godne chytrego Sméagola. W planach jest jeszcze wersja przeznaczona na Switcha, ale pojawi się w późniejszym, na razie nieznanym terminie.

Tytuł osadzono w uniwersum „Władcy Pierścieni”, ale bez powiązania z dotychczasowymi adaptacjami twórczości J.R.R Tolkiena. Gracze wcielą się w tytułową postać - hobbita spaczonego przez Pierścień należący (poprzednio) do Saurona.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze