Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Looker to parodia gier logicznych. Grę można pobrać za darmo

Tytuł zbiera „przytłaczająco pozytywne” recenzje na Steamie.

The Looker to darmowa gra od niezależnego zespołu Subcreation Studio. Tytuł stanowi parodię gier logicznych, a w szczególności docenionego przez graczy i krytyków The Witness.

Jak możemy przeczytać w opisie tytułu, gra zabiera gracza na „dziwnie znajomą wyspę, pełną irytujących i frustrujących zagadek”. Tytuł okraszono wulgarnym humorem, zawierającym między innymi odniesienia do używek oraz podteksty seksualne, zatem jest to produkcja kierowana do dorosłych graczy.

Tytuł zadebiutował na platformie Steam w zeszły piątek i już zdołał zdobyć 97 procent pozytywnych ocen z niemal 600 wystawionych recenzji. Grę można pobrać za darmo, jednak dostępna jest tylko w języku angielskim, przez co niektóre żarty mogą być niezrozumiałe dla polskich graczy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze