Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„The Last of Us” w kosmosie. Fani odkryli starszy film Pedro Pascala

Z domieszką Starfield.

Film „Prospect” z 2018 roku brzmi jak idealne połączenie popularnych obecnie trendów. Główny bohater - w tej roli Pedro Pascal - opiekuje się nastoletnią dziewczyną, eksplorując planetę pełną trujących zarodków.

Niezależny projekt science-fiction przypomnieli fani Starfield, którzy w ramach oczekiwań na grę oglądali najwyraźniej „The Last of Us”. „Film był lepszy niż się spodziewałem, ale na powiedziałbym, że jest świetny” - recenzuje jeden z fanów. Z pewnością czuć ducha Starfield. To trochę jak wariacja na temat westernu o gorączce złota, z akcją na niebezpiecznej planecie”.

Wydaje się, że za zainteresowaniem stoi głównie aktualna fascynacja Pedro Pascalem, Aktor cieszy się obecnie ogromną popularnością, nie tylko dzięki adaptacji gry Naughty Dog od HBO, ale także za sprawą nowego sezonu „Mandalorianina”.

Mało znany „Prospect” może pochwalić się budżetem na poziomie 4 milionów dolarów, ale także całkiem dobrymi ocenami. Średnia w serwisie Rotten Tomatoes wynosi 89 procent, choć na Metacriticu jest już niżej - 68 proc.

„Bez względu na to, czy lubicie westerny, science-fiction, Pascala czy zbuntowane nastolatki znajdujące swoją siłę, Prospect będzie ukrytym diamentem” - czytamy w jednej z recenzji. „Prospect na całe lata wyląduje na listach niedocenionych produkcji sci-fi, nawet gdy będzie już doceniony” - słusznie przewidywał magazyn The Austin Chronicle już w 2018 roku.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze