Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us serial - wszystkie odcinki: podsumowania, co się wydarzyło

Skróty wszystkich epizodów.

Na tej stronie znajdziesz spis podsumowań wszystkich odcinków „The Last of Us”. W przystępny sposób opisują one wydarzenia z każdego epizodu produkcji HBO, pozwalając ci przypomnieć sobie, co się w nich wydarzyło.

Przejdź do wybranego podsumowania:

Podsumowania to świetny sposób, żeby zrozumieć niejasne kwestie z danego odcinka czy przypomnieć sobie, co wydarzyło się ostatnio przed włączeniem kolejnego epizodu.

„The Last of Us” powstało na podstawie gry o tym samem tytule. Serial jest mocno inspirowany grą studia Naughty Dog, choć scenarzyści nie boją się odważnych odstępstw od fabuły pierwowzoru. Opowieść wciąż traktuje jednak o świecie po epidemii zmutowanego grzyba kordycepsa i pokazuje, jak ludzkość dostosowała się do nowych warunków życia.

Głównymi bohatermi są Joel i Ellie - w tych rolach Pedro Pascal i Bella Ramsey. Protagoniści natrafiają jednak na swojej drodze na liczne postacie drugoplanowe, których historie są często opowiedziane znacznie pieczołowiciej niż w grze.

Każdemu, komu spodobał się serial, gorąco polecamy zagranie w obie części The Last of Us. To świetne, fantastycznie wyreżyserowane gry, momentami wzruszające do łez. Mają też mnóstwo opcji dostępności, co sprawia, że mogą w nie zagrać nawet osoby, które dopiero próbują swoich sił w tego typu zabawie.

Spis treści: The Last of Us (serial) - przewodnik po serialu

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze