Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us 2 to jedna z najlepszych gier w historii - twierdzi jeden z braci Russo

Pochwalił też serię Uncharted.

Bracia Russo, a więc reżyserowie m.in. Avengers: Koniec gry i Avengers: Wojna bez granic, wypowiedzieli się ciepło na temat The Last of Us 2, nazywając grę Naughty Dog „jedną z najlepszych w historii”.

Zdanie padło podczas materiału nagranego przez IGN, w którym Anthony i Joe oceniają sceny pościgowe z różnych gier. „To jedna z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek zrobiono, The Last of Us” - powiedział Joe natychmiast po wyświetleniu pierwszych sekund gameplayu z TLOU 2.

Bracia Russo oceniali scenę pościgu z Abby w szpitalu. Jeśli nie graliście jeszcze w The Last of Us 2, zalecamy pominięcie tego fragmentu materiału, ale możemy powiedzieć, że znani reżyserowie nagrodzili sekwencję oceną 9/10, doceniając napięcie, jakie Naughty Dog buduje u gracza.

- [Ta scena - red.] jest jak strona z podręcznika Stevena Spielberga - podsumował Joe, co jest z pewnością jest dużą pochwałą w ustach reżysera tak dużego kalibru.

Anthony'emu i Joe pokazano też między innymi scenę pościgową z Uncharted 4, kiedy Nathan Drake ucieka z Samem na motocyklu przed najemnikami Shoreline. Ta sekwencja otrzymała co prawda „tylko” 7, ale Joe stwierdził, że „Uncharted to jedna z najlepszych marek akcji w historii”.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze