Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Last of Us 2 jako gra na PS1 - projekt fana stworzony w Dreams

Pikselowa Ellie.

Za pomocą Dreams internauta Bearly Regal przygotował kolejny demake, czyli „postarzałą” wersję współczesnej gry. Tym razem stworzył wideo przedstawiające, jak The Last of Us 2 wyglądałoby na pierwszym PlayStation.

Nagranie prezentuje misję, w której Ellie musi odnaleźć Joela. Oczywiście cały fragment jest dziełem inwencji autora - tytuł studia Naughty Dog nie ukazał się jeszcze na rynku, więc internauta nie miał materiału źródłowego, na którym mógłby bazować.

Uwagę zwraca oprawa graficzna, utrzymana w stylistyce gier z lat 90. ubiegłego wieku - nie brakuje pikselowego otoczenia i modeli postaci. Wydarzenia przedstawiono z perspektywy kamery umieszczonej za plecami bohaterki.

Pod względem rozgrywki demake The Last of Us 2 przypomina właściwą produkcję studia Naughty Dog. Ellie eksploruje więc budynek wraz z przyległościami, gromadzi surowce, a także przekrada się obok niebezpiecznych potworów.

The Last of Us 2 nie do poznania

Zobacz: The Last of Us 2 - premiera i najważniejsze informacje

Warto zaznaczyć, że wspomniany Bearly Regal specjalizuje się w tego typu projektach. W przeszłości przygotował materiały ukazujące, jak na PS1 mogłyby wyglądać Cyberpunk 2077, a także Death Stranding.

The Last of Us 2 zadebiutuje 29 maja na PS4.

Następnie: Microsoft zapłaci nawet 20 tysięcy dolarów za znalezienie luki w zabezpieczeniach Xbox Live

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły