Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Incredible Adventures of Van Helsing 3 - premiera 22 maja

Polowanie na potwory.

Studio NeocoreGames nie obawia się Wiedźmina 3 - premierę The Incredible Adventures of Van Helsing 3 zapowiedziano na najbliższy piątek, 22 maja.

Czerwony kontra niebieski

Zręcznościowa gra RPG ukaże się tego dnia na PC i Macach, jako zwieńczenie trylogii. Cenę ustalono na 15 euro (ok. 61 zł).

Akcję ponownie umieszczono w mieście Borgovia i okolicach, po zakończeniu wojny domowej. Tajemniczy kult zwiastuje koniec świata, nie brakuje też zwaśnionych frakcji, przestępców i sześciu nowych klas postaci.

Wraz z zapowiedzią daty premiery, deweloperzy ujawnili dwa archetypy - łowcę nagród i konstruktora. Oba koncentrują się raczej na walce dystansowej i broni palnej.

Tytułowy Van Helsing powraca, by wytropić „dawnego sojusznika, a teraz przerażającego wroga” i odkryć sekret związany z powstaniem Borgovii. Poznajemy także przeszłość Lady Katariny.

The Incredible Adventures of Van Helsing to zręcznościowe gry RPG w stylu Diablo, gdzie kontrolujemy tytułowego bohatera, rozprawiając się z setkami wrogów. Ostatnia odsłona debiutowała w maju ubiegłego roku.

Dwie z sześciu klas postaci

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze