Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Evil Within 2 - zjawa w Juke Diner, jak uciec

Powrót ducha.

Ponowne spotkanie z duchem kobiety z pierwszej dzielnicy Union to jedno z opcjonalnych wydarzeń w dzielnicy z teatrem, do którego musimy dostać się w rozdziale siódmym. Od głównej kryjówki należy udać się na południe, by wykryć sygnał rezonansu w restauracji.

Gdy już dotrzesz do budynku, wejdź do środka i wejdź do kuchni. Szczątkowe wspomnienie czeka tutaj na ciebie, więc wyciągnij komunikator i nastrój go, by odtworzyć wspomnienie w pełni.

Szczątkowe wspomnienie w restauracji (zielony okrąg) zacznie spotkanie ze zjawą

Unikanie zjawy

Po scence nie zauważysz nic specjalnego, jednak spróbuj wyjść drzwiami, którymi wszedłeś - będą prawdopodobnie zamknięte, jeżeli wszedłeś od tyłu. Jeżeli spróbujesz wyjść frontowymi, twoją uwagę zwróci nagle włączona szafa grająca. Podejdź do niej.

Z urządzenia wyskoczy duch kobiety. Odwróć się i uciekaj korytarzem, który pojawił się za drzwiami. W pomieszczeniu, do którego dotrzesz, drzwi będą zamknięte, więc Sebastian schowa się za szafką.

Poczekaj, aż zjawa wejdzie do pokoju i zniknie za lustrem. Teraz wstań i ponownie spróbuj otworzyć drzwi - są już otwarte. Przejdź więc dalej, do kolejnych drzwi. Znajdziesz się w sali szpitalnej z sześcioma łóżkami i czterema drzwiami.

Nie próbuj iść przez żadne drzwi, bo na razie korytarze za nimi nie zaprowadzą cię dalej. Zamiast tego, podejdź do lustra. Stań blisko, a bohater zacznie się sobie przyglądać. Po chwili wyskoczy na ciebie zjawa, więc ucieknij szybko. Nie bój się jednak, bo duch nie wyjdzie z lustra. Za moment zawróci i zniknie.


Jak wybrać drzwi

Ponownie stań przy lustrze, tak, żeby widzieć odbijające się drzwi. Zwróć uwagę, że jedne będą podświetlone - w taki sposób oznaczono te, którymi przejdziesz dalej. Nie gwarantujemy, że będą to te same drzwi, co na naszym obrazku, więc podajemy go tylko jako przykład tego, jak wyglądają.

W naszym przypadku podświetliły się pierwsze drzwi z lewej w odbiciu (a więc pierwsze z prawej, gdy się odwrócimy)

Idź odpowiednimi drzwiami, a za korytarzem trafisz do kolejnego pomieszczenia. Tutaj skradaj się od razu i powoli podejdź do lustra od prawej strony. Wyjdzie z niego zjawa, więc od razu zawróć i schowaj się za jednym z przepierzeń albo za skrzynią.

Zjawa zacznie iść w twoją stronę, posuwając się powoli między przeszkodami. Powoli skradaj się więc w przeciwną stronę, chowając się za przedmiotami. Gdy dotrzesz do lustra wstań i ponownie zwróć uwagę, które drzwi są podświetlone.

Jeżeli uda ci się to zrobić, zanim zjawa zawróci, przejdź do tych drzwi. Nawet jeżeli duch cię zauważy, możesz po prostu szybko pobiec do drzwi - nie przejdzie przez nie za tobą. Za drzwiami czeka na ciebie trochę halucynacji, po czym wrócisz do restauracji.Zabierz slajd z ręki mężczyzny - wcześniej tej znajdźki tu nie było. Możesz już ruszać do innych zadań. Przed opuszczeniem restauracji pozbieraj zasoby, jeżeli jakieś dostrzeżesz. Od tej pory w losowych momentach duch może zaatakować cię na ulicach.

Komentarze