Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Evil Within 2 - rozdział 6: akta, slajdy, szczątkowe wspomnienia

Znajdźki w rozdziale Łowy.

Szósty rozdział The Evil Within 2 to wyjątkowo mało znajdziek - w sumie tylko 4. Ponadto, wszystkie znajdują się przy głównej ścieżce, którą podążamy do wyjścia ze Szpiku.

Poniżej umieszczamy mapę z oznaczeniem trzech znajdziek w Szpiku. Czwarta znajdźka znajduje się już w następnej lokacji, jednak praktycznie wchodzimy w nią, gdy tylko opuścimy kryjówkę - nie oznaczamy jej więc na mapie.

W tym rozdziale znajdziemy:

  • 2 akta (kolor niebieski na mapie)
  • 1 slajd (kolor zielony)
  • 1 wspomnienie szczątkowe

Akta

Przez większość podróży przez nową część Szpiku nie musisz przejmować się aktami - pierwsze znajdziesz dopiero przed dotarciem do ostatniego pomieszczenia przed wyjściem do Union.

#1 Po postrzeleniu bossa przejdziesz korytarzem dalej i zobaczysz po prawej stronie białe szafki z czerwonymi znaczkami. Naprzeciwko nich są drzwi. Otwórz je, hakując zamek. W pomieszczeniu za drzwiami są zasoby oraz akta - raport.

#2 Drugie i ostatnie akta w szóstym rozdziale znajdziesz zaraz po podniesieniu poprzedniej znajdźki. Gdy przejdziesz dalej i wejdziesz do kryjówki, rozpocznie się scenka. Po rozmowie z Hoffman podejdź do komputera, którego używał Sebastian na początku scenki. Znajdźką jest wiadomość e-mail.


Slajdy

#1 W tym rozdziale znajdziesz tylko jeden slajd, na dodatek bardzo trudno go przegapić. Kiedy po zejściu po schodach trafisz pierwszy raz na białą maź, trafisz zaraz do pomieszczenia z monitorami. W pewnym momencie na ścianie wyświetli się projekcja. Po jej obejrzeniu po prostu spójrz w lewo, a zobaczysz slajd obok projektora na szafce, przy której stoisz.Szczątkowe wspomnienia

Jedyne wspomnienie w szóstym rozdziale znajdujemy po wyjściu ze Szpiku. Kiedy przeniesiemy się do kryjówki w nowej dzielnicy Union i wyjdziemy z niej, zobaczymy przed sobą punkt rezonansu - wystarczy wyciągnąć komunikator i dostroić się do wspomnienia.

Później nie ma już żadnych znajdziek, które zaliczamy do tego rozdziału. Teoretycznie można pozbierać parę sekretów z nowej dzielnicy, ale w naszym poradniku opisujemy je na stronie o znajdźkach z rozdziału siódmego.

Komentarze