Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Escapists The Walking Dead debiutuje 30 września

Pięć poziomów z kart komiksów.

Firma Team17 poinformowała, że nietypowe The Escapists The Walking Dead ukaże się 30 września na PC i Xbox One.

Fotorealizm

Wcielamy się w znanego z komiksu i serialu Ricka Grimesa. Zadaniem jest planowanie ucieczki dla siebie i towarzyszy, z sytuacji i miejsc znanych z kart opowieści graficznej.

Łącznie odwiedzimy pięć poziomów: szpital Harrison Memorial, farmę rodziny Greene, więzienie Meriwether, miasteczko Woodbury oraz Alexandrię. Do ucieczek wykorzystamy ponad 70 przedmiotów, zbudowanych z 250 materiałów.

Oryginalne The Escapists to hit na scenie niezależnej, z 600 tysiącami egzemplarzy sprzedanymi na PC, Xbox One i PlayStation 4. Wszystko to w oprawie stylizowanej na 8 bitów.

Zadaniem jest ucieczka z więzienia bez budzenia podejrzeń. Musimy realizować plan, jednocześnie wykonując codzienne czynności. Pracujemy i zgłaszamy się na apele, ukradkiem wynosząc surowce potrzebne do zbudowania pomocnych narzędzi.

Cenę spin-offu The Escapists The Walking Dead ustalono na 15 euro (ok. 64 zł) na PC oraz 18 euro (ok. 76 zł) na Xbox One.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze