Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Elder Scrolls Online za darmo przez niemal dwa tygodnie

Włącznie z Vvardenfell.

The Elder Scrolls Online jest do 26 kwietnia dostępne za darmo dla wszystkich zainteresowanych, oferując podstawowe wydanie gry oraz DLC z Morrowindem (obszar Vvardenfell).

Choć produkcja nie wymaga już subskrypcji (pozostał opcjonalny abonament), to tytuł nadal należy kupić. Na czas trwania darmowego dostępu jest też imponująca, 70-procentowa przecena: gra kosztuje skromne 23,97 zł na Steamie.

Gracze mogą wziąć także udział w przygodzie Legacy of the Breton i sprawdzić linię fabularną rozpoczynającą wydarzenia, które pojawią się w czerwcu w ramach rozszerzenia High Isle (to będzie sprzedawane osobno).

Legacy of the Bretons jest tymczasem – jak zapewniają twórcy – „klasycznym Elden Scrolls”, z akcją w tradycyjnym społeczeństwie bretonów, podczas gdy Three Banners War podzieliło High Isle na rywalizujące frakcje.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wcisnąć przycisk „Zagraj” na Steamie (choć potrzebne będzie także odrębne konto Elder Scrolls Online). Darmowy okres dostępny jest także na konsolach PlayStation i Xbox.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Elder Scrolls Online

PS5, Xbox Series X/S, PC, Mac

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze