Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Elder Scrolls Online w nowym trailerze z targów E3

Demony i orki.

Podczas konferencji na targach E3, Bethesda zaprezentowała część nowości, jakie pojawią się w najbliższym czasie w sieciowym The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zwiastun prezentuje między innymi „upadłą stolicę Tamriel” - Imperial City. Nad miastem góruje ogromny portal, a po zrujnowanych ulicach przechadzają się demony i ziejące ogniem potwory.

Gracze odwiedzą też Orsinium - prowincję zamieszkałą przez orki, znaną wszystkim fanom The Elder Scrolls 2: Daggerfall z zamierzchłej przeszłości 1996 roku.

Widać mroźną twierdzę i malownicze wodospady, ale także tajemnicze, pełne pająków podziemia czy maszyny oblężnicze.

Trailer kończy sugestywny obrazek czarnej dłoni - symbolu Mrocznego Bractwa. Gracze nadal czekają na pojawienie się w grze tej gildii zabójców i wszystko wskazuje na to, że nie będą musieli czekać już dużo dłużej.

Nie ujawniono, kiedy prezentowana zawartość pojawi się w grze.

Masz chwilkę? Zobacz także:

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze