Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Division na PC do sprawdzenia za darmo w ten weekend

Na Uplay.

Ubisoft ogłosił, że wszyscy zainteresowani mogą w ten weekend sprawdzić sieciową strzelankę The Division za darmo, ale tylko w wersji PC - korzystając z aplikacji Uplay.

Oferta obowiązuje od dzisiaj, 15 grudnia, od godziny 19:00 do niedzieli, 18 grudnia, do godziny 22:00.

The Division zmieniło się w znacznym stopniu od czasu premiery

Wersja próbna nie uwzględnia treści z przepustki sezonowej, ale otrzymamy oczywiście wszystkie elementy wprowadzane w licznych aktualizacjach po premierze.

A The Division zmieniło się w ostatnich miesiącach w znacznym stopniu. Głównie w październiku, gdy opublikowało łatkę 1.4, wprowadzającą mnóstwo ważnych zmian i poprawek.

Najważniejszą kwestią, jaką zajęli się wtedy deweloperzy, była zbyt duża ich zdaniem rozbieżność między „zoptymalizowanymi” postaciami i osobami, które dopiero zaczynają zbierać sprzęt.

Do tego twórcy chcieli przywrócić wrażenie, że gramy w strzelankę, dodać konieczność podejmowania decyzji podczas potyczek, a także zróżnicować umiejętności, by więcej kombinacji przydawało się w walce.

Niedawno gra otrzymała także interesujący dodatek Survival, ale tego trybu nie sprawdzimy podczas darmowego weekendu, ponieważ jest częścią przepustki sezonowej.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze