Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Division 2 na PC za 12 zł w sklepie Ubisoftu

Znaczna przecena sieciowej strzelanki.

W cyfrowym sklepie Ubisoftu trwa promocja, w ramach której The Division 2 na PC można kupić ze znaczną obniżką.

Nastawiona na wieloosobowe zmagania produkcja kosztuje 12 zł. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ oferta obowiązuje wyłącznie przez kilka dni i zakończy się w poniedziałek, 17 lutego, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Podobną promocję zorganizowano także w Epic Games Store, gdzie grę można nabyć za 12,49 zł, a więc kilkanaście groszy więcej. W sklepie twórców Fortnite przecena potrwa jednak dłużej, ponieważ do 3 marca. Poniżej szczegóły i odnośniki do ofert.


The Division 2 w UbiStore:

The Division 2 w Epic Games Store:

Year 1 Pass oferuje natychmiastowy dostęp do specjalizacji i dodatków z pierwszego roku funkcjonowania gry, a wydanie Ultimate gwarantuje ujawnione niedawno rozszerzenie Władcy Nowego Jorku, automatyczny awans na 30. poziom doświadczenia i inne bonusy.

The Division 2 - zawartość edycji Ultimate

The Division 2 to sieciowa strzelanka w stylu Destiny. Gracze w pojedynkę lub z innymi użytkownikami przemierzają przygotowane przez twórców lokacje, wykonują zróżnicowane aktywności, zbierają wyposażenie i walczą z przeciwnikami.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze

More Promocje

Najnowsze artykuły