Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Day Before robi się coraz dziwniejsze. Do gry trafią... sportowe samochody

Potwierdzono też datę premiery.

The Day Before nie daje o sobie zapomnieć. Nowy zwiastun kontrowersyjnego tytułu potwierdził znaną już od dłuższego czasu datę premiery i ujawnił, że w grze znajdziemy najwyraźniej sportowe samochody.

Deweloperzy ze studia Fntastic celują w bardzo nietypową mieszankę gatunków. Rzadko kiedy walka o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie wiąże się z głośnymi maszynami i pokaźnymi numerami na liczniku. W ponad 30-sekundowym materiale udało się zmieścić również dosyć odważną obietnicę. „Przygotujcie się na najlepsze survivalowe doświadczenie tego roku” - czytamy.

Następnie na ekranie pojawia się znana już data premiery - 10 listopada. Skrajnie sceptyczni komentujący zaznaczają jednak, że w nagraniu nie pada zapewnienie, iż mowa konkretnie o 2023 roku.

Twórcy udostępnili także rozmowę z serwisem WellPlayed, w której mówili o aktualnych problemach i planach na rozwój gry. Dowiadujemy się, że inspiracją w tworzeniu The Day Before były hity, takie jak The Last of Us i The Division. Zespół zapewnił, że wciąż pracuje nad tym, by gra wróciła na Steama.Znów będziemy na szczycie listy życzeń” - obiecano.

Poznaliśmy też garść szczegółów odnośnie samej rozgrywki. Jednym z kluczowych elementów będzie opcja zakupu domu, który dostosujemy do własnych potrzeb. Walczyć będziemy nie tylko z innymi graczami, ale i różnego rodzaju „zainfekowanymi”. Po raz kolejny wspomniano także o saunie, która w przeszłości zdążyła już wzniecić co nieco kontrowersji.

Zespół zdaje się być pewny ostateczności terminu premiery. Jak już wspomniano, gra trafi wyłącznie na komputery osobiste 10 listopada. W planach jest również zamknięta beta, zapewne w okresie jesieni.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze