Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Day Before na zwiastunie z RTX. Twórcy chwalą się grafiką

Mieszanka The Division i The Last of Us.

Najnowszy zwiastun The Day Before wrzuca nas w wir walki z zombie i demonstruje możliwości ray tracingu w ukazywaniu postapokaliptycznej rzeczywistości, gdzie ludzka cywilizacja upadła.

Naszym oczom ukazuje się wizja świata z porzuconymi samochodami na ulicach i budynkami otoczonymi drutem kolczastym. Następnie uzbrojona grupka ludzi otwiera ogień w kierunku zbliżających się zombie.

Pod koniec zwiastun prezentuje jeszcze ciasne i ciemne tunele, w których sprawna latarka może ocalić życie, bo tam również nie brakuje żywych trupów. The Day Before jest strzelanką MMO, w której przetrwanie będzie głównym zmartwieniem gracza.

Tytuł ma stawiać na immersję, co powinno być ułatwione m.in. za sprawą dopracowanych dźwięków oraz minimalistycznego interfejsu. W przeszłości deweloperzy zwracali uwagę choćby na to, że postać nosząca przesadnie dużo ekwipunku będzie robiła więcej hałasu.

Twórcy ze studia Fntastic zdecydowali się przenieść swój projekt na silnik Unreal Engine 5, co wiązało się z przełożeniem premiery. The Day Before trafi na rynek 1 marca 2023 r. Gra będzie dostępna na PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Day Before

PS5, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze