Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Cycle Frontier - burza: jak przetrwać

Co robić w czasie burzy.

Burza to losowe wydarzenie w The Cycle Frontier, które wpływa na wszystkich graczy oraz potwory na mapie. Burzę można porównać do zjawiska emisji z serii gier STALKER.

Kiedy burza się zbliża, zobaczymy stosowne powiadomienie pod kompasem (1). Otrzymamy dwa takie powiadomienia: pięć minut przed burzą oraz minutę przed burzą. Jeśli chcemy i mamy taką możliwość, to możemy wówczas szybko wezwać ewakuację, ponieważ w czasie burzy nie jest to możliwe.

Gdy jednak pozostaliśmy na powierzchni planety, to podczas burzy musimy szybko znaleźć zadaszone schronienie. Pozostając na otwartej przestrzeni będziemy nieustannie rażeni prądem co kilkanaście sekund, a to może nas błyskawicznie zabić.

Jeśli udało nam się znaleźć schron i przeczekać nawałnicę (trwa pięć minut, o zakończeniu wydarzenia informuje powiadomienie pod kompasem), to możemy wykorzystać sytuację na swoją korzyć.

Po pierwsze, w czasie burzy i przez pewien czas bezpośrednio po niej nowi gracze nie zostaną zrzuceni na mapę - oznacza to mniej konkurencji w pobliżu. Po drugie, zaraz po burzy potwory upuszczają specjalne, rzadsze wersje łupów, które możemy sprzedaż ze znacznym zyskiem.

Następnie: The Cycle Frontier - rozdzielanie przedmiotów w ekwipunku

Spis treści: The Cycle Frontier - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: The Cycle Frontier - ubezpieczanie ekwipunku, zwrot pieniędzy

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze