Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Crew otrzymało dodatek Calling All Units, z grą jako policjant

12 misji i inne nowości.

Ubisoft przypomina, że wyścigowe The Crew wzbogaciło się dzisiaj o drugie większe rozszerzenie, zatytułowane Calling All Units. Dodatek pozwala wcielić się w policjanta.

Jest nawet fabuła: w Stanach Zjedonoczonych pojawił się nowy gang, więc agentka FBI - Zoe Winters - rekrutuje gracza do wyłapania przestępców, co rozpoczyna wyścigi po całym USA.

Rywalizacja ze stróżami prawa możliwa jest także w trybie wieloosobowym. Należy znaleźć rozrzucone kontenery, a następnie dostarczyć je do określonego miejsca - o ile wcześniej nie wyeliminuje nas innych gracz, prowadzący radiowóz.

Aby nie było zbyt łatwo, na wyposażeniu piratów drogowych znajdują się różnego rodzaju gadżety, które utrudnią wykonanie zadania - między innymi oślepiający granat błyskowy i nieskończony zapas nitro.

Twórcy przygotowali łącznie dwanaście nowych misji oraz szereg pojazdów, zwłaszcza po stronie policji. Usprawniono też sztuczną inteligencję komputerowych gliniarzy i podniesiono maksymalny poziom doświadczenia - do 60.

Calling All Units dostępne jest za równowartość 25 euro (ok. 112 zł).

Jednocześnie wydano nową wersję zbiorczą, The Crew - Ultimate Edition. Zestaw obejmuje bazową grę, dodatek Wild Run, opisywane wyżej rozszerzenie oraz przepustkę sezonową, zapewniającą dostęp do szeregu dodatkowych samochodów i innych bonusów.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze