Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Callisto Protocol ukończymy na kilka sposobów. Znamy długość gry

Nie do końca liniowa rozgrywka.

W The Callisto Protocol znajdziemy opcjonalne „ścieżki beta”, które pozwolą przejść grę na różne sposoby - zdradzili twórcy. Poznaliśmy również przewidywaną długość horroru.

O potencjale „regrywalności” produkcji opowiedział Glen Schofield, szef studia Striking Distance, w wywiadzie dla magazynu Edge. Wyjawił, że podczas rozgrywki natkniemy się na opcjonalne ścieżki, które mają zachęcić graczy do ponownego ogrania tytułu.

Pojawiają się one później w grze, ale niektóre z nich są strasznie fajne. Nie powiemy ci gdzie są, ani ile ich jest. Ale jeśli naprawdę je zbadasz, to pograsz dłużej” - tłumaczył Schofield, cytowany przez serwis MP1st.

Twórca poinformował również, że przejście gry zajmie od 12 do 14 godzin. Nie wiemy jednak, czy będzie to czas potrzebny do samego ukończenia fabuły, czy może zebrania wszystkich znajdziek i wykonania aktywności pobocznych.

The Callisto Protocol od studia Striking Distance - twórców Dead Space - zadebiutuje już 2 grudnia na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S.

O autorze

Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze