Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Callisto Protocol - Ładunek: początek gry

Pokład statku, lądowanie awaryjne.

Pora rozpocząć przygodę u boku Jacoba w The Callisto Protocol. Pierwszy rozdział - Ładunek - ma miejsce na pokładzie statku transportowego należącego do głównego bohatera. Zaczyna się spokojnie, jednak sprawy szybko przyjmują niekorzystny obrót.


Ładunek - prolog

  • Po sekwencji wprowadzającej i rozmowie z Maxem, przejmujemy kontrolę nad Jacobem. Skieruj się bezpośrednio na wprost, do drzwi na końcu korytarza. Zielony napis „Odblokowane” sygnalizuje, że drzwi są otwarte.
  • Za drzwiami skieruj się w lewo i chodami na dół. Podążaj za jedyną dostępną ścieżką, zapoznając się ze sterowaniem. Przeskocz skrzynię i przejdź przez drzwi. Jacob sprawdzi ładunek, po czym skieruj się w korytarz po prawej oznaczony napisem Podwozie.
  • Idź korytarzem, a na końcu przejdź przez drzwi na niewielkim podwyższeniu po prawej. Wespnij się na skrzynię na wprost od wejścia i przejdź przez następne drzwi (kierunek do przodu i przycisk akcji).
  • Przejdź przez płonący korytarz. W następnym pomieszczeniu kucnij (Klawisz CTRL, przycisk B/kółko), gdy zobaczysz nieproszonych gości i przekradnij się w prawo.
  • Przeciśnij się między skrzyniami i postaraj nie rzucać się w oczy. Dotrzesz do schodów. Od teraz możesz biegać sprintem - służy do tego klawisz SHIFT lub przycisk LB/L1. Wbiegnij po schodach i kieruj się do drzwi po lewej.
  • Po krótkiej scence czołgaj się w kierunku mostku. Uważaj na ogień. Gdy fragment podłogi oderwie się pośrodku, wybierz ścieżkę po lewej i postaraj się jak najszybciej dotrzeć do fotela pilota.
  • Po kolejnej sekwencji przerywnikowej zobaczysz na ekranie tytuł gry i rozpocznie się kolejny rodział - Ognisko Epidemii. Będzie to także początek właściwej części rozgrywki.

Następnie: The Callisto Protocol - Ognisko Epidemii: ucieczka, cela, Elias

Spis treści: The Callisto Protocol - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze