Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Callisto Protocol - dane, dzienniki: rozdział Zagubiony

Wszystkie dzienniki audio i implanty z piątego rozdziału gry.

W rozdziale Zagubiony w The Callisto Protocol znajdziesz łącznie 8/8 danych biograficznych w postaci nagrań audio oraz implantów.


Na tej stronie:


Miranda Kristofich: Terraformowanie 1/8 - audio

Po scence fabularnej niemal na samym początku rozdziału będziesz zmierzać w kierunku bramy, która trzeba otworzyć. Za nią znajduje się kilka budynków, a ten po prawej prowadzi do dalszej części gry. Zamiast tam iść, udaj się najpierw do budynku na wprost bramy. Znajdziesz tam nagranie.


Richard Cids 2/8 - implant

Nieco dalej przejdziesz przez częściowo zniszczony most i trafisz do miejsca, w którym należy pokonać kilku przeciwników, by pomóc uwięzionemu robotnikowi. Gdy uporasz się ze wszystkimi przeciwnikami, otworzą się drzwi do dwóch budynków. Ten po lewej od wejścia prowadzi do wyjścia, natomiast dane Richarda Cidsa znajdziesz w budynku po prawej stronie.


Dr Caitlyn Mahler: Wybuchowi 3/8 - audio

Kolejny dziennik znajdziesz po wejściu do tuneli. W pewnym momencie będziesz się czołgać pod charakterystycznym gruzowiskiem. Zaraz po wyjściu spod gruzów wejdź do pomieszczenia po lewej stronie - są tu beczki z odpadami radioaktywnymi, a także dziennik audio.


Porucznik Devon Wayne: Zamknij bramę 4/8 - audio

Po wyjściu z tunelu trafisz do garażu, w którym czeka sporo przeciwników i pewna postać, której trzeba pomóc. Po walce uruchomi się scena fabularna, w trakcie której otrzymasz strzelbę TK4. Po scence wjedź krótkimi schodami do następnego pomieszczenia, gdzie znajdziesz ciało z kolejnym dziennikiem.


Oficer Aaron Tycho 5/8 - implant

Nieco dalej trafisz do pomieszczenia Przeniesienie Więźnia S408 i otrzymasz zadanie przeszukania stacji zasilania. Aby przywrócić zasilanie, trzeba usunąć ciało, które blokuje jedną z turbin. Na tym ciele znajdziesz kolejne dane biograficzne.


Max Barrow: Obawy Maxa 6/8 - audio

Następny dziennik znajdziesz podczas odwiedzin wraku swojego statku. Gdy wejdziesz do środka, odwieź kajutę Maxa po lewej stronie, nim zejdziesz schodami do ładowni. Na biurku w kajucie znajdziesz nagranie.


Sierżant Scott Dvinty: Eliminacja 7/8 - audio

Kiedy opuścisz wrak swojego statku i odzyskasz kontrolę nad postacią, wejdziesz do nowej struktury. Wewnątrz poszukaj pojazdu po prawej stronie, w którym znajdziesz ciało z kolejnym nagraniem na implancie.


Dr Caitlyn Mahler: Przesyłki 8/8 - audio

Zaraz po zdobyciu poprzedniego dziennika przejdziesz przez śluzę i znajdziesz się w kolejnym hangarze. Z tego pomieszczenia przejdziesz do windy, która zabierze bohaterów na lądowisko. Zanim jednak skierujesz się do windy, poszukaj ciała strażnika przy skrzyniach po prawej - patrząc w kierunku windy. Znajdziesz tam ostatnie nagranie w tym rozdziale.

Zobacz także: The Callisto Protocol - dane biograficzne: dzienniki, implanty

Spis treści: The Callisto Protocol - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze