Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Callisto Protocol - dane, dzienniki: rozdział Poniżej

Wszystkie dzienniki audio i implanty z szóstego rozdziału gry.

W rozdziale Poniżej w The Callisto Protocol można natrafić na łącznie 5/5 danych biograficznych. Wszystkie - w kolejności chronologicznej - możesz znaleźć na tej stronie.


Na tej stronie:


Dr Sheehan Yune: Dziennik terenowy I 1/5 - audio

Pierwszy dziennik pojawi się zraz po tym, jak Jacob spadnie na dół ciemnej sztolni i po raz pierwszy spotka nowy rodzaj przeciwnika - ślepe stwory z mnóstwem macek. Gdy tylko opuścisz pomieszczenie, gdzie miała miejsce scenka z nowym potworem i walka, wyjdziesz do kolejnego pomieszczenia. Dziennik jest na skrzyni tuż przed drzwiami.


Dr Sheehan Yune: Dziennik terenowy II 2/5 - audio

Odrobinę dalej - po zejściu drabiną - znajdziesz się w korytarzu, w którym trafisz na czterech ślepych przeciwników oraz głowę-mackę atakującą z kokonu. Po walce trzeba wejść w oświetlone na pomarańczowo drzwi po prawej, a za nimi wspiąć się po gruzach z prawej strony. Zanim to zrobisz, wejdź w zaułek po lewej, a znajdziesz kolejny dziennik.


Dr Sheehan Yune 3/5 - implant

Gdy dotrzesz na platformę z wiatrakiem, na której później odbędzie się walka z dwugłowym i zdobędziesz kartę dostępu, będzie trzeba cofnąć się do wcześniej zamkniętego budynku Łącznik. Po przejściu przez drzwi otrzymasz zadanie: Zlokalizuj reaktor mocy. Na pierwszym rozwidleniu za drzwiami pojawią się dwie ścieżki - ta po lewej prowadzi do celu misji, a ta po prawej do kolejnego dziennika.


Yannick Sage: Tajny pokój II 4/5 - audio

Zanim wejdziesz do pomieszczenia reaktora, w którym trzeba zresetować kilka skrzynek bezpieczników, będziesz wspinać się po charakterystycznej drabinie. Na szczycie znajdziesz wyrwę w ścianie oznaczoną symbolem klepsydry narysowanym na ścianie - na wprost drabiny. Przeciśnij się przez szczelinę w ścianie, a trafisz do opcjonalnego obszaru, na którego końcu znajduje się tajny pokój. Dziennik jest na stole w głębi tajnego pokoju.


Arden Jeddha: Ewakuacja z Arcas 5/5 - implant

Ostatni dziennik w tym rozdziale znajdziesz zaraz po walce z dwugłowym na platformie transportowej. Kiedy platforma się zatrzyma, będziesz podążać krótką ścieżką do drzwi, za którymi rozpocznie się kolejny rozdział. Przed drzwiami są schody, a przy schodach - ciało z implantem i ostatnim dziennikiem w tym segmencie gry.

Zobacz także: The Callisto Protocol - dane biograficzne: dzienniki, implanty

Spis treści: The Callisto Protocol - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze