Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Brigmore Witches - nowe DLC do Dishonored zadebiutuje 13 sierpnia

Dalsze przygody Dauda.

Bethesda zapowiedziała drugie fabularne rozszerzenie do Dishonored - The Brigmore Witches. Dodatek ukaże się 13 sierpnia na PC i X360 oraz dzień później na PS3.

Ponownie wcielimy się w zabójcę Dauda. Naszym zadaniem będzie pokonanie tytułowych wiedźm, znanych już z DLC The Knife of Dunwall.

Po drodze do twierdzy przywódczyni tajemniczego ugrupowania wykorzystamy wszystkie moce i gadżety z repertuaru zabójcy. Wszelkie postępy w rozwoju bohatera przeniesiemy także z zapisanych stanów gry z poprzedniego dodatku.

The Brigmore Witches wyceniono na 10 euro (ok. 43 zł) lub 800 MS Points. To już ostatni dodatek do Dishonored, po premierze którego pozostanie oczekiwanie na sequel.

Dishonored to skradanka z perspektywy pierwszej osoby. Gra ukazała się w zeszłym roku na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w polskiej wersji językowej (napisy).

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze