Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

The Bard's Tale 4 - złota cebula nietypowym bonusem dla polskich graczy

Wyzwanie od twórców.

The Bard's Tale 4 to kolejna odsłona cyklu RPG zapoczątkowanego w 1985 roku. Twórcy projektu przygotowali nietypową akcję, w ramach której Polacy mogą odblokować złotą cebulę do użycia podczas zabawy.

Autorzy zachęcają graczy do dodawania produkcji do listy życzeń w cyfrowych sklepach Steam i GOG.com. Gdy dokona tego 300 tysięcy osób, cena tytułu zostanie obniżona z 39,99 na 34,99 dolarów, a jeśli podobnie zrobi 500 tysięcy użytkowników, gra stanieje do 29,99 dolarów i deweloperzy wydadzą za darmo rozszerzenie The Haernhold.

Dla polskich fanów zorganizowano bonusowe wyzwanie. Jeżeli 30 tysięcy Polaków umieści The Bard's Tale 4 na swoich listach, twórcy udostępnią złotą cebulę - artefakt zapewniający specjalne rabaty u spotykanych w trakcie rozgrywki handlarzy.

Akcję produkcji osadzono w uniwersum fantasy znanym z poprzednich części. Pokierujemy drużyną złożoną ze stworzonych na początku zmagań postaci. W planach jest kilka ras, w tym ludzie i elfy.

Podczas zabawy gracze przemierzą wirtualne podziemia, a po drodze natkną się nie tylko na przeciwników, ale i pułapki oraz zagadki. Starcia z oponentami odbędą się w turach, zaś w samych walkach konieczne będzie łączenie zdolności różnych podopiecznych.

The Bard's Tale 4 zadebiutuje 18 września na PC, a w późniejszym terminie trafi też na PS4 i Xbox One. Warto zaznaczyć, że tytuł jest kontynuacją trzeciej części z 1988 roku, a nie resetu cyklu z 2004 roku.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze