Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tetris trafił na PC

W wersji Ultimate, od Ubisoftu.

Legendarny Tetris - w wersji Ultimate od Ubisoftu - ukazał się wczoraj na PC, oferując dziewięć trybów rozgrywki, wszystkie z opcjami rywalizacji i kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

Tetrisowa rywalizacja

Produkcję w sklepie Uplay wyceniono na 40 zł. Platformą docelową jest jednak Steam, gdzie cena wynosi 10 euro (ok. 44 zł).

Dostępne tryby rozgrywki to między innymi Maraton (15 etapów do pokonania), Bez końca (30 poziomów), Ultra (trzy minuty na zdobycie punktów), Sprint (40 linii do rozmontowania) czy Bitwa (pojedynki jeden na jednego).

„Tetris Ultimate rejestruje twój styl rozgrywki, dzięki czemu możesz zawsze grać z lub przeciwko znajomym, nawet jeśli nie ma ich w sieci” - czytamy w opisie.

„Jeśli twoje wyniki zostaną pobite, sprawdź strategię znajomych dzięki zapisanej powtórce, a następnie rzuć im wyzwanie.”

Produkcja jest już od 2014 roku dostępna na Nintendo 3DS, PlayStation 4 i Xbox One, a w czerwcu 2015 r. przygotowano konwersję na PS Vita.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze