Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Testy Pillars of Eternity od twórców Fallout: New Vegas startują w przyszłym miesiącu

Dla osób wspierających grę finansowo.

Studio Obsidian Entertainment ogłosiło, że 18 sierpnia rozpoczną się testy Pillars of Eternity. Dostęp otrzymają osoby, które wcześniej wsparły odpowiednią kwotą zbiórkę pieniędzy na produkcję.

Datę premiery pełnej wersji gry RPG na PC i Maca ustalono na zimę, co może oznaczać debiut w 2015 roku.

Więcej szczegółów na temat testów poznamy wkrótce, w nowej aktualizacji od twórców. W planach jest także udostępnienie tytułu w programie Early Access na Steamie.

Nowa gra RPG od Obsidian Entertainment została ufundowana na Kickstarterze. Twórcy zamierzają połączyć najlepsze cechy Baldur's Gate i Icewind Dale, ale wiele pracy poświęcili też oprawie graficznej.

Tytuł zabierze nas do zupełnie nowego, oryginalnego świata fantasy. Deweloperzy nie ukrywają zadowolenia z faktu, że nie są ograniczani systemem Dungeons & Dragons. Liczba i różnorodność klas postaci zadowoli najbardziej wybrednych, a walka w czasie rzeczywistym - z aktywną pauzą - będzie bardziej dynamiczna niż starcia turowe.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze