Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Testy Hearthstone: Heroes of Warcraft powinny rozpocząć się już wkrótce

AKTUALIZACJA: Rozpoczęto zamknięte testy w Stanach Zjednoczonych.

Aktualizacja: Blizzard ogłosił, że rozpoczęło zamknięte testy Hearthstone: Heroes of Warcraft. Na razie dostęp do gry otrzymali jedynie gracze ze Stanów Zjednoczonych, ale fani z Europy zapewne nie będą musieli długo czekać.

*

Oryginalna wiadomość: Testy darmowej gry karcianej Blizzarda - Hearthstone: Heroes of Warcraft - powinny rozpocząć się w najbliższych tygodniach - poinformował producent.

„Nie mówimy o dniach, ale to nie jest także kwestia miesięcy” - przyznał na oficjalnej stronie Jason Chayes, szef produkcji.

„U ubiegłym tygodniu osiągnęliśmy ważny punkt, kończąc implementacje wszystkich funkcji, które pojawią się w wersji beta” - dodał. Obecnie deweloperzy zajmują się naprawianiem wykrytych błędów i usprawnieniami w infrastrukturze serwerów.

Testy zaczną się latem, najpierw w Stanach Zjednoczonych. Następnie zlokalizowane wersje gry pojawią się w Europie, Korei i na Tajwanie. Docelowe platformy to PC i Mac, a w przyszłości także iPad.

Zgodnie z zapowiedzią gry z targów PAX, pełna wersja powinna zadebiutować jeszcze w tym roku.

Strategia Hearthstone: Heroes of Warcraft rozgrywa się w świecie Warcrafta. Na potrzeby gry przygotowano 300 kart w różnych typach. Wszystkie jednostki i czary odblokujemy podczas rozgrywki, za wirtualną walutę. Gracze będą mogli wydać także realną gotówkę. Rozgrywki koncentrują się na internetowych potyczkach pomiędzy graczami z całego świata.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze