Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Testy Ghost Recon Frontline opóźnione - na dzień przed startem

Z powodu krytyki graczy?

Jutro miały rozpocząć się zamknięte testy Ghost Recon Frontline - zapowiedzianej niedawno darmowej gry battle royale od Ubisoftu. Na dzień przed startem wydarzenie jednak przesunięto.

W komunikacie opublikowanym na Twitterze twórcy strzelanki poinformowali, że postanowili opóźnić zamknięte testy produkcji. Nowego terminu nie ujawniono - stwierdzono jedynie, że deweloperzy podzielą się datą „jak najszybciej”.

https://twitter.com/GRFrontline/status/1448287424291999746

Ubisoft nie przedstawił powodów przesunięcia wczesnej wersji gry, choć zaznaczył, że to „najlepsza” decyzja, jaką można było aktualnie podjąć. Firma podkreśliła jednocześnie, że „zespół jest oddany stworzeniu jak najlepszego” tytułu.

Nie jest to jasne, ale niewykluczone, że jedną z przyczyn opóźnienia testów jest fala krytyki, z którą spotkała się produkcja. Rozczarowani niedawną zapowiedzią strzelanki internauci sugerowali, że deweloperzy źle odczytują oczekiwania fanów.

Negatywne głosy wciąż nie cichną. Pod wpisem informującym o przesunięciu testów niektórzy wyrażają niezadowolenie z istnienia projektu, sugerując nawet, że Ubisoft powinien skasować tytuł.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze