Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Testy beta Call of Duty: Black Ops 3 startują 19 sierpnia na PS4

Dla posiadaczy preorderów.

Studio Treyarch poinformowało, że testy beta trybu sieciowego Call of Duty: Black Ops 3 rozpoczną się w przyszłym miesiącu - 19 sierpnia.

Data ta dotyczy odsłony na PlayStation 4. Testy zaplanowano także na PC i Xbox One, ale w tym przypadku nie znamy jeszcze szczegółów.

Dostęp do bety otrzymują osoby, które zdecydują się na przedpremierowy zakup strzelanki.

Preferowanie PlayStation 4 przez Activision nie powinno być zaskoczeniem - to właśnie Sony przejęło po Microsofcie umowę na czasową wyłączność na dodatki DLC oraz na współpracę marketingową.

Warto dodać, że przedstawiciele Treyarch pojawią się na trwającej w San Diego imprezie Comic-Con, gdzie zamierzają ujawnić pierwsze szczegóły na temat trybu Zombie w Black Ops 3.

Nowa odsłona Call of Duty ukaże się 6 listopada. Gra zmierza także na PlayStation 3 i X360, ale za te konwersje odpowiadają inne studia - Beenox i Mercenary Technology.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze