Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Test psychologiczny pomoże wybrać DLC do Sims 4

Nie ma złych odpowiedzi.

The Sims 4 przeszło na model free to play, a na Steamie pojawił się specjalny quiz psychologiczny, który pomoże dobrać DLC najbardziej odpowiadające profilowi gracza.

The Sims 4 ma wiele pakietów!” - czytamy na stronie quizu - „Jasne, że nie możecie ich wszystkich kupić. Oficjalnie rzecz biorąc, możecie je wszystkie kupić. Może po prostu nie chcecie!”.

A co by się stało, gdybyśmy wam powiedzieli, że zespół naukowców zajmujących się marketingiem opracował quiz dotyczący profilowania psychologicznego, który dopasuje waszą osobowość do idealnego pakietu Sims? I właśnie to wam oznajmiamy”.

Test obejmuje serię pytań dotyczących reakcji na różne sytuacje występujące podczas gry, choćby tego, co zrobisz, gdy w domu Simów wybuchnie pożar lub jak najlepiej spędzać czas w trakcie burzy. Po wszystkim otrzymujemy naklejkę odpowiadającą konkretnemu dodatkowi.

Test osobowości w The Sims 4. Nie ma jednej właściwej odpowiedzi.

Trzeba przyznać, że jest to ciekawy pomysł. Test jest opcjonalny i darmowy, a znaleźć go można na tej stronie. Przed podjęciem quizu trzeba zalogować się na konto Steam. Na razie nie wiemy, czy podobne rozwiązanie pojawi się w przypadku The Sims 5 lub tajemniczego Project Rene.

O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze