Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Terminator: Resistance - W oku cyklonu

Baron i walka z robotami.

Po misji Odsiecz pójdziesz spać. Po przebudzeniu wyjdź z kryjówki na podwórze, gdzie porozmawiasz z żołnierzem. Następnie, podejdź do Jennifer stojącej niedaleko, a później udaj się do bramy, by tradycyjnie przenieść się do miejsca akcji.

Po dłuższej scence od razu musisz zabierać się do walki. Na początku musisz zlikwidować parę dronów - wystarczy do tego zwykły karabin. Pamiętaj o celowaniu w czerwone, świecące punkty. Następnie podejdź dalej za towarzyszami i poczekaj.

Z drzwi prowadzących dalej wyjdą Terminatorzy. Upewnij się, że wyposażona broń to świeżo otrzymana broń plazmowa. Tylko ona zadaje rozsądne obrażenia Terminatorom. Pamiętaj o strzelaniu w głowy.

Po walce koniecznie przeszukaj złom po wrogach, by uzupełnić amunicję. Potem biegnij za kompanami. Trafisz do dużego pomieszczenia z kolejnymi przeciwnikami. Zniszcz wszystkich.

Zwróć uwagę na czerwone butle z gazem (1). Strzelaj w nie, gdy są niedaleko wrogów. Pomogą zranić kilku przeciwników jednocześnie. Przeszukuj też czerwone skrzynie z zasobami.

Po walce idź ponownie za Baron i jej żołnierzami. Wejdziecie wyżej i pobiegniecie do kolejnej sali z przeciwnikami. Cała ta misja to same strzelaniny z identycznymi zestawami wrogów.

Po starciu przeszukaj pozostały złom i ruszaj za towarzyszami w lewo, gdzie ponownie rozpraw się z Terminatorami. Pamiętaj też, by się regularnie leczyć. W końcu traficie do miejsca, w którym musicie poczekać moment, aż Jennifer otworzy drzwi. Po sygnale biegnij do nich i uciekajcie na zewnątrz.

Na dworze zaatakuje was myśliwiec. To oskryptowany moment, więc nic ci się nie stanie. Potem czeka was jeszcze jedna walka. Cały czas podążaj za Baron. W końcu, po wizycie w kryjówce, będziesz musiał biec do magazynu. Zrób to błyskawicznie, by uniknąć ostrzału statku (2), który może już cię zabić.

W magazynie po chwili zostaniesz ogłuszony. Gdy się ockniesz, strzel do Terminatora i uciekaj, biegnąc prosto i omijając najlepiej wrogów, by nie marnować już amunicji. Dotrzesz do sojuszników. Biegnij za nimi, a wejdziecie do bazy ruchu oporu. Końcówka misji to już automatyczne chodzenie za Baron i słuchanie jej wywodów.

Następnie: Terminator: Resistance - Powrót do Pasadeny

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Odsiecz

O autorze
Komentarze