Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Terminator: Resistance - Członkowie ruchu oporu

Bitwa i ratowanie doktora.

Po misji Powrót do Pasadeny akcja przeskoczy dwa tygodnie do przodu. Jesteś teraz jednym z sierżantów w ruchu oporu. Na początku misji musisz po prostu pójść do Baron. Porozmawiaj z nią i wyjdź z bazy - po drodze możesz zaopatrzyć się u kwatermistrza.

Przy bramie po wyjściu z bazy porozmawiaj z żołnierzem. Potem wyjdź za bramę i idź pod górę. Droga jest liniowa, podobnie jak cały ten etap. Idź cały czas prosto - dołączą do ciebie dwaj żołnierze. Biegnąc między wrakami musicie na razie pokonać tylko jednego robota. Zejdziecie do tunelu.

Po wyjściu na górę czeka cię pierwsze większe starcie. Nadciąga spora fala wrogów, więc dobrze użyć teraz dynamitu, celując w terminatorów po prawej stronie (1).

Po starciu pamiętaj o pozbieraniu złomu i amunicji z pokonanych. Ruszaj prosto i rozpraw się z kolejną grupą wrogów. Nie wybieraj zanadto do przodu, bo za moment pojawi się wielki mech. Jego też można zmiękczyć dynamitem, ale najważniejsze jest strzelanie w świecące się punkty.

Dalej dotrzesz pod most, gdzie zacznie się kolejna walka. Pamiętaj, żeby do zwykłych robotów i dronów (2) strzelać ze zwykłej broni. Amunicję plazmową oszczędzaj na T800 i silniejsze wersje.

Po starciu na moście dotrzesz do barykady, a potem pobiegniesz liniową ścieżką. Dookoła dużo się dzieje, ale nie musisz robić nic, poza zmierzaniem do celu. W końcu dotrzesz na kolejną ulicę, gdzie będą inni żołnierze. Trzeba tu odeprzeć kolejny atak wrogów - skorzystaj z czerwonych butli z gazem, by zranić przeciwników.

Po walce idź po doktora (3). Porozmawiaj z nim, a potem biegnij do celu. Nie musisz z nikim walczyć, po prostu nie zatrzymuj się, by nie paść ofiarą bombardowania. W ten sposób dotrzesz do końcowego punktu misji.

Następnie: Terminator: Resistance - Polowanie

Spis treści: Terminator: Resistance - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Terminator: Resistance - Powrót do Pasadeny

O autorze
Komentarze