Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tentacles: Enter the Mind - nowa gra twórców Max: The Curse of Brotherhood

Tylko na Windows 8, za darmo.

Twórcy gry platformowej Max: The Curse of Brotherhood, przygotowanej na konsole Xbox i PC, ogłosili swój następny projekt - Tentacles: Enter the Mind.

Nowa gra od duńskiego studia Press Play to kontynuacja mobilnego Tentacles: Enter the Dolphin. Tytuł ukaże się tylko na urządzeniach i komputerach z systemem operacyjnym Windows 8. Premiera latem tego roku, za darmo.

Gracz wcieli się w istotę przypominającą gałkę oczną z mackami, nawigując mózg dra Phluffa. W trójwymiarowej rzeczywistości zwiedzimy libido, ego i inne elementu umysłu.

„W Tentacles chodzi po pierwsze o zabawną, wymagającą mechanikę, która jest zarówno wciągająca, jaki i rozrywkowa” - wyjaśnia dyrektor kreatywny Ole Teglbjærg.

„Akcja toczy się w pokręconym, surrealistycznym środowisku, gdzie fantazje dra Phluffa nie mają ograniczeń. Wydaje mi się, że gra przemówi do szerokiej grupy odbiorców... kto nie lubi szalonych naukowców i macek?”

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze