Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Teledysk nagrany w GTA 5 - zespół Gorillaz zaskakuje

To dopiero crossover.

Zespół Gorillaz zaprezentował teledysk do nowego utworu pod tytułem The Valley of the Pagans. Klip niemal w całości nagrano w Los Santos, czyli mieście, w którym rozgrywa się GTA 5.

Znane fanom zespołu kreskówkowe postacie przemierzają ulice wirtualnej metropolii w typowym dla większości graczy stylu - szybko i niebezpiecznie. Teledysk jest właściwie w większości gameplayem z gry Rockstara.

The Valley of the Pagans to utwór nagrany w ramach rocznego projektu Song Machine, w którym Gorillaz koncentrują się na zaskakujących kolaboracjach. Powstała nawet piosenka z udziałem Eltona Johna.

Gorillaz zasłynęło w świecie nietypową formułą. To właściwie wirtualny zespół, którego przygody i całe uniwersum przedstawiają teledyski czy krótkie kreskówki. W rzeczywistości jedynym stałym muzykiem grupy jest jej współzałożyciel, Damon Albarn.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze