Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

„Teksańska masakra piłą mechaniczną” jako gra. Horror straszy nowym trailerem

Potyczki „3 na 4”.

The Texas Chain Saw Massacre to asymetryczny, sieciowy horror, bazujący na słynnym filmie z 1974 roku. Sześć miesięcy po zapowiedzi, produkcja otrzymała pierwszy zwiastun z rozgrywką.

Wydaje się, że tytuły o podobnych założeniach są obecnie bardzo popularne, by wymienić Friday the 13th, Dead by Daylight oraz - najnowsze - Evil Dead: The Game. Teksańska Masakra zmienia nieco założenia, ponieważ zamiast potyczek „kilku na jednego” stawia na mecze „4 na 3”.

Założenia brzmią logicznie, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że Leatherface - w odróżnieniu od konkurencji - jest tylko facetem z dużą piłą, a nie demonem czy bytem rodem z koszmarów. W planach jest dokładne odtworzenie lokacji z filmu oraz cała plejada ofiar do zamordowania.

Premiera w przyszłym roku na PC (przez Steam), PlayStation 4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S, w przypadku sprzętu Microsoftu mowa także o Game Passie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze