Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Technobabylon - nowa gra przygodowa twórców Gemini Rue i Blackwell

Premiera wiosną tego roku.

Technobabylon to nowa gra przygodowa, nad którą pracuje studio Wadjet Eye Games, twórcy cenionej serii Blackwell czy nie mniej udanego Gemini Rue.

Podobnie jak w wymienionych tytułach, mamy do czynienia z klasyczną przygodówką point'n'click w „pikselowej”, stylizowanej oprawie graficznej.

„Jest rok 2087. Inżyniera genetyczna jest codziennością, uzależniający Trance zastąpił wszelkie formy kontaktów międzyludzkich, a miastem zarządza potężna sztuczna inteligencja o nazwie Central” - czytamy w streszczeniu fabuły.

Wcielimy się w trzy postacie. Charlie Regis to pracownik tajnej policji, zmagający się ze swoją mroczną przeszłością i szantażystami. Latha Sesame jest uzależniona od Trance, lecz musi poradzić sobie także z zabójcami. Max Lao to kolejna policjantka - otrzymuje rozkaz zaaresztowania najlepszego przyjaciela.

Jak informuje serwis PC Gamer, Technobabylon zaczynało jako ośmioczęściowa, darmowa produkcja, w 2010 roku. Wadjet Eye Games przygotowuje teraz rozbudowaną fabułę, rozgrywkę i grafikę oraz profesjonalne głosy postaci.

Premiera wiosną tego roku.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Technobabylon

iOS, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze