Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Techland wciąż naprawia Dying Light 2 - w planach "duży" patch

Pojawi się w przyszłym tygodniu.

Techland poinformował, że pracuje nad „dużą” aktualizacją Dying Light 2. Twórcy obiecują, że naprawi najbardziej uciążliwe błędy.

Patch skupi się na problemie nazywanym potocznie „deathloop". Chodzi o sytuacje, gdy postać umrze w trakcie misji, która wymaga pozostania w określonym obszarze - bohater odradza się w najbliższej kryjówce, ale zdarza się, że poza rejonem zadania, co prowadzi do porażki i ponownego załadowania rozgrywki w tym samym miejscu. Gracz tkwi w pętli.

Błąd starano się usunąć w poprzednich aktualizacjach, ale bezskutecznie. Teraz Techland obiecuje kolejne poprawki związane z bugiem, choć obecnie nie jest jasne, czy rzeczywiście wyeliminują kłopot.

Patch wdroży także ulepszenia w innych obszarach produkcji. Wspomniano o animacjach śmierci wrogów (tak zwany ragdoll) i interfejsie użytkownika, ale udoskonalone mają zostać jeszcze inne aspekty tytułu.

Nowa aktualizacja Dying Light 2 pojawi się w przyszłym tygodniu - najpierw na PC, a kilka dni później na konsolach. Dokładny termin publikacji nie jest na razie znany.

Poczuj się jak prawdziwy kierowca!
Premiera Gran Turismo 7 już 4 marca.

Zobacz wszystkie edycje
Gran Turismo 7 w Media Expert

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze