Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Techland szykuje cztery edycje Dying Light na styczniową premierę gry

Figurki, bluzy i inne dodatki.

Przygodowa gra akcji Dying Light ukaże się 30 stycznia przyszłego roku, ale studio Techland już teraz ogłosiło, że w Polsce do sprzedaży trafią cztery wydania tej produkcji.

Edycja premium

„Naszą tradycją jest przygotowywanie bogatych edycji kolekcjonerskich do wydawanych przez nas gier. Dying Light to z kolei największy projekt w historii Techlandu, a taki tytuł zasługuje na szczególne wyróżnienie” - komentuje Tomasz Gawlikowski, przedstawiciel firmy.

Najbogatsza wersja to edycja kolekcjonerska, zawierająca 15-centymetrową figurkę zombie, artbook z grafikami z gry, fabularny e-book, ścieżkę dźwiękową na płycie, smycz, poradnik, naklejki, koszulkę, pudełko typu steelbook, DLC Be the Zombie oraz pudełko z autografami twórców. Cena: 280 zł (PC), 380 zł (PlayStation 4, Xbox One).

Druga opcja to wydanie premium, z artbookiem, bluzą, pudełkiem typu steelbook, ścieżką dźwiękową na płycie, poradnikiem i DLC Be the Zombie. Cena: 200 zł (PC), 300 zł (PlayStation 4, Xbox One).

Kolejna możliwość to wersja „cyfrowa deluxe”, dostępna tylko na PC (za 150 zł) w sklepie Techlandu - BoxOffStore. Zestaw zawiera cyfrowy album z grafikami, dodatkową broń w grze, modele do druku 3D, cyfrową ścieżkę dźwiękową i poradnik, naklejki do druku oraz skórkę dla postaci.

Listę zamykają standardowe wydania pudełkowe: za 150 zł na PC oraz 250 zł na PlayStation 4 i Xbox One.

Edycja kolekcjonerska

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze