Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Techland nareszcie pokaże Dying Light 2 - nowa prezentacja w czwartek

Z dodatkowymi informacjami o grze.
  • W czwartek wieczorem odbędzie się nowa prezentacja Dying Light 2
  • Niewykluczony jest gameplay z gry i zapowiedź platynowej wersji pierwszej części

Po publikacji serii tajemniczych teaserów, przedstawiciele Techlandu poinformowali, że jeszcze w tym tygodniu zorganizują prezentację Dying Light 2.

Kolejne opublikowane wideo ujawnia, że pokaz gry odbędzie się w najbliższy czwartek, 27 maja, o godzinie 21:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału wrocławskiego studia na Twitchu.

„Pamiętasz Harran? Kto mógłby zapomnieć... Teraz to Miasto jest naszym azylem i potrzebuje twojej pomocy. Musisz tak wiele się dowiedzieć, a czasu jest niewiele, ale te wskazówki nie mogą wpaść niepowołane ręce. Znajdź bezpieczne miejsce i odtwórz tę wiadomość. Jesteś naszą ostatnią szansą na przetrwanie. Ponad wszystko...” - napisano w komunikacie dla mediów.

Na razie nie ujawniono szczegółów na temat planowanego pokazu. Istnieje jednak wysokie prawdopodobieństwo, że nie zabraknie prezentacji nowych fragmentów rozgrywki z Dying Light 2, a niewykluczone, że twórcy ujawnią datę premiery gry.

Ponadto jest również możliwość, że Techland oficjalnie zapowie platynową edycję pierwszej części cyklu, ujawnioną niedawno przez sklep Microsoftu. Tym bardziej, że według informacji z usługi koncernu z Redmond, wydanie powinno zadebiutować właśnie 27 maja.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze