Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Teasery Battlefield 6 są już w sieci?

Fani mają teorie.

  • DICE i EA mogą niedługo ujawnić Battlefield 6
  • Społeczność analizuje dostępne poszlaki, które pojawiły się w ubiegłym tygodniu

Miłośnicy serii Battlefield wierzą, że Electronic Arts szykuje się do ujawnienia kolejnej części serii. Wszystko przez tajemnicze nagrania oraz tweety dewelopera.

Zaczęło się od materiału autorstwa JackFrags z ubiegłego tygodnia. Pod koniec filmu jednego z najważniejszych dla serii twórców na YouTube widzimy zegarek, który - sądząc po dźwięku - odlicza czas, jednak wskazówki pozostają nieruchome, umieszczone na godzinie dwunastej.

Wpis Jacka na Twitterze o wspomnianym wideo skomentował Niklas Astrand, starszy projektant w studiu DICE. Deweloper napisał po prostu „tak, tik, tik...”.

Fani cyklu wierzą więc, że finał materiału JackFrags nie był przypadkowy i faktycznie coś znaczył. Aktualnie społeczność próbuje zrozumieć znaczenie zegarka, jednak to nie wszystko, co udało się znaleźć.

W ubiegłym tygodniu konto serii na Twitterze na moment zniknęło. EA twierdzi, że powodem były problemy techniczne, ale gracze sądzą, że czas nie jest przypadkowy.

Jest też tajemniczy, niedawno założony na Twitterze profil, który opublikował nagranie z serią znaków wraz z dźwiękiem. Internauci odkryli już, że odwracając audio, możemy usłyszeć rozmowę przez radio z Battlefield 3. Wspomniany ciąg cyfr pojawił się wcześniej na Twitterze Niklasa Astranda, oczywiście bez żadnego kontekstu.

Według niektórych, to zapowiedź powrotu do współczesnych realiów, co jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem po dwóch odsłonach rozgrywających się podczas pierwszej i drugiej wojny światowej.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze