Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Taktyczna strzelanka Squad debiutuje 15 grudnia na PC

W Early Access.

Realistyczna strzelanka wojskowa Squad od twórców cenionej modyfikacji Project Reality do Battlefielda 2 ukaże się na Steamie już 15 grudnia, w programie Early Access.

Luksus

Grę można do 30 listopada zamawiać w przedsprzedaży na oficjalnej stronie, co gwarantuje zniżkę w porównaniu z ceną zakupu, jaka pojawi się w systemie dystrybucji Valve.

Twórcy nie modyfikują tym razem istniejącej gry, lecz tworzą tytuł własnoręcznie, bazując na możliwościach silnika Unreal Engine 4.

Ponownie mamy do czynienia z drużynowymi potyczkami dwóch maksymalnie 50-osobowych zespołów, z kamerą z oczu żołnierza. Kluczowa jest komunikacja i współpraca.

Od czasu pierwszej zapowiedzi produkcji minęło 14 miesięcy. Nie wiemy niestety, na jakim etapie są prace i co dokładnie znajdziemy w wersji publikowanej w Early Access, ale ogólne plany mówią o ogromnych mapach czy pojazdach, a nawet o opcji budowania własnych baz.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze