Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak wygląda Spider-Man w Marvel's Avengers - pierwszy zwiastun postaci

Choć bez gameplayu.

Square Enix opublikowało zwiastun prezentujący Spider-Mana w grze Marvel's Avengers.

Nagranie jest animacją typu CGI, nie zawierającą żadnych fragmentów właściwej rozgrywki. Materiał pokazuje jednak, jak będzie wyglądał pajęczy bohater w produkcji studia Crystal Dynamics.

W trailerze Spider-Man eliminuje żołnierzy złowrogiej organizacji A.I.M, która porwała grupę ludzi. Po chwili do herosa dołączają inni członkowie Avengers, w tym Kapitan Ameryka, Iron-Man, Hulk, Czarna Wdowa i Thor.

Rozszerzenie z pajęczą postacią zadebiutuje 30 listopada, ale tylko na konsolach PlayStation. Wyłączność dla platform Sony to efekt faktu, że japońska korporacja posiada wyłączne prawa do wspomnianego bohatera.

Dodatek wprowadzi kampanię fabularną, w której Peter Parker odkrywa, że A.I.M. chce pozyskać technologię, dzięki której roboty organizacji staną się niezwyciężone. Spider-Man spróbuje pokrzyżować plany złoczyńców, w czym pomogą Ms. Marvel i Czarna Wdowa.

Wciąż nie jest jasne, jak dokładnie będzie wyglądała rozgrywka pajęczym herosem. Przypomnijmy, że postać z Marvel's Avengers nie jest wersją bohatera znaną z serii gier od deweloperów ze studia Insomniac Games.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze