Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak wygląda czołówka serialu Cyberpunk: Edgerunners

Ktoś grał w Personę 5.

Nadchodzące anime „Cyberpunk: Edgerunners” rozpocznie się sekwencją przypominającą nieco stylistykę Persony 5, a w tle przygrywać będzie piosenka „This Fire” od zespołu Franz Ferdinand, opowiadająca o paleniu miasta.

Skąd znamy te szczegóły? Otóż otwierające intro opublikowano w serwisie YouTube na oficjalnym kanale platformy Netflix. Zamieszczony powyżej materiał wideo debiutował na imprezie Anime Expo 2022 w Los Angeles.

Projekt ukaże się we wrześniu. Składa się z 10 odcinków, które przedstawią historię chłopaka z ulicy, starającego się przetrwać w Night City. Akcja toczy się w uniwersum wykreowanym przez Mike'a Podsmitha i rozwiniętym przez CD Projekt, lecz serial opowie własną, niezależną historię.

Nad serialem pracuje zasłużone studio Trigger z Japonii, z zespołem odpowiedzialnym w przeszłości między innymi za „Promare”, „Little Witch Academia” czy „Kill la Kill”.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze