Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak wygląda Colin Farell jako Pingwin. Wyciekły zdjęcia z planu

Trudno poznać aktora w pełnej charakteryzacji.

W internecie pojawiły się zdjęcia z planu serialu HBO „The Penguin”, skupiającego się na postaci jednego z głównych przeciwników Batmana. Możemy na nich zobaczyć wcielającego się w główną rolę Colina Farella w kostiumie oraz charakteryzacji.

Jak widać, producenci serialu postawili na bardziej realistyczny wizerunek złoczyńcy, podobny do tego z filmu „Batman”, jednak jeszcze nieco mniej karykaturalny. Zamiast ciężkiego płaszcza, cylindra i nieco staromodnego smokingu, nowa wersja stawia na prosty garnitur z fioletową marynarką, zdecydowanie zbliżając tę wersję antagonisty do stereotypowych gangsterów z czasów „Ojca Chrzestnego”.

Widać także mocną charakteryzację nałożoną na aktora. Specjalistom od kostiumu i makijażu udało się „dodać” gwieździe nieco kilogramów, a także głębokie blizny i zmarszczki na twarzy. Efekt wypada bardzo przekonująco i ciężko rozpoznać w budzącym grozę Pingwinie 46-letniego Farella. Dla porównania, tak mężczyzna prezentował w styczniu na gali rozdania Złotych Globów, gdzie otrzymał wyróżnienie za najlepszą rolę w filmie „Duchy Inisherin”:

Przypomnijmy, że akcja serialu jest kontynuacją wątków z filmowego „Batmana”, gdzie w główną rolę wcielił się Robert Pattinson. Po śmierci bossa mafii Gotham Carmaine’a Falcone, władzę nad przestępczym półświatkiem zamierza przejąć ambitny Pingwin. Na jego drodze stanie Sofia Malcone, czyli córka zmarłego przestępcy - w tej roli zobaczymy Cristin Milioti („Wilk z Wall Street”).

Showrunnerką serialu i autorką scenariusza jest natomiast Lauren LeFranc, znana z pracy przy „Agenci T.A.R.C.Z.Y.” Reżyserem pierwszych trzech odcinków został natomiast Craig Zobel, mający w swoim dorobku między innymi „Mare z Easttown”, „Wielki świat muzyki”, czy „Siła perswazji”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze