Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tak może wyglądać Wiedźmin 4. Nowy film na Unreal Engine 5

Wizja, która może się sprawdzić.

Fani przygotowali kolejną imponującą wizję gry w Unreal Engine 5. Tym razem padło na wyczekiwaną polską produkcję - czy tak będzie wyglądał Wiedźmin 4?

Szanse są na to spore, ponieważ CD Projekt ogłosił jakiś czas temu porzucenie własnego silnika i przeniesienie produkcji kolejnych tytułów na Unreal Engine 5. Teraz, dzięki pracy fanów z kanału TeaserPlay, którzy wcześniej przedstawiali już swoje wizje takich gier jak GTA San Andreas czy Bully, możemy zobaczyć, jak Wiedźmin 4 wyglądałby na najnowszym silniku Epic Games.

Grafika prezentuje się naprawdę dobrze, a w szczególności należy pochwalić krajobrazy oraz efekty atmosferyczne, które dodają Wiedźminowi filmowego charakteru. Nie brak co prawda drobnych wpadek, które rzucają się w oczy zwłaszcza pod koniec zwiastuna, jednak mamy tu do czynienia z pracą fanów, więc można przymknąć oko na nieco dziwnego Geralta.

Na Wiedźmina 4 przyjdzie nam poczekać jeszcze kilka lat, jednak prace nad grą, która obecnie znajduje się w preprodukcji, prawdopodobnie trwają od premiery Cyberpunka 2077. Na razie nie wiadomo prawie nic na temat wyczekiwanej produkcji CD Projektu, ale fani mają już kilka pomysłów na rozwinięcie fabuły.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

The Witcher 4

Video Game

Related topics
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze