Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szybkie samochody w premierowym trailerze Project Cars

Z muzyką Deadmau5.

Wszystko wskazuje na to, że Project Cars nie zanotuje już kolejnego opóźnienia - gra wyścigowa otrzymała właśnie zwiastun premierowy.

Produkcja Slightly Mad Studios zaczynała jako projekt finansowany przez społeczność, bez udziału wydawcy. Gracze poprzez zakup odpowiednich pakietów dołączyli do aktywnych prac nad tytułem, a w przyszłości mogą liczyć na udział w zyskach.

Ambitna produkcja zadebiutuje w piątek - 7 maja - na PC, PlayStation 4 i Xbox One. W planach na przyszłość jest jeszcze konwersja na Wii U.

Poniższy zwiastun prezentuje kilka z dostępnych trybów rozgrywki oraz samochodów - tych w grze będzie łącznie ponad 60, nie licząc przyszłych dodatków.

Gra zaoferuje rozbudowaną karierę dla jednego gracza, tryb wieloosobowy oraz ponad sześćdziesiąt tras. Posiadacze PlayStation 4 mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. Natywna rozdzielczość na Xbox One wynosi 900p, przy 60 FPS.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze