Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szef Double Fine nie wyklucza dodatków do Brütal Legend

Oraz kolejnej części serii Psychonauts.

W rozmowie z serwisem Rock Paper Shotgun szef Double Fine stwierdził, że nie wyklucza stworzenia dodatków do Brütal Legend, które zadebiutuje na PC już 26 lutego.

- Myślę, że najbardziej prawdopodobne są dodatki do trybu sieciowego - stwierdził Tim Schafer. - Single player wymaga stworzenia nowej zawartości, co oznacza ponowne zaangażowanie aktorów - coś, za co wcześniej płaciła EA. Dodatkowo, musielibyśmy znowu podpisać umowy z twórcami muzyki. Chciałbym to zrobić, ale nie mamy na to funduszy - dodał.

Producent przyznał również, że jest zainteresowany stworzeniem kolejnej części jednej z serii Double Fine, ale jeśli do tego dojdzie, to najpierw zobaczmy najprawdopodobniej Psychonauts.

- Od premiery Psychonauts minęło więcej czasu i nie musielibyśmy przejmować się licencjami na muzykę - mówił. - Pewnie udałoby się to zrobić, jeśli zdobędziemy jakieś finansowanie. Wydaje mi się, że sequel Brütal Legend kosztowałby dwa razy więcej. Ale z kreatywnego punktu widzenia, nie mam jakichś preferencji.

Brütal Legend, pierwotnie wydane jedynie na konsole, opowiada o przygodach Eddiego Riggsa (w tej roli Joe Black). Bohater trafia do świata fantasy, w którym rządzi heavy metal. W tle przygrywa m.in. Motörhead, Judas Priest, Black Sabbath czy Budgie. Tytuł można już zamawiać na Steamie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze