Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szczegóły testów beta bijatyki Dragon Ball Xenoverse 2

Jest też nowy trailer.

Na targach Tokyo Game Show przedstawiciele firmy Bandai Namco ujawnili nowe informacje na temat testów trybu wieloosobowego Dragon Ball Xenoverse 2. Zostaną przeprowadzone tylko na konsoli PlayStation 4 w dwóch etapach.

Pierwsza faza ma mieć charakter zamknięty i odbędzie się pomiędzy 8 a 10 października. Dostęp otrzymają osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na produkcję. Twórcy planują też rozdawać dodatkowe klucze.

Pozostali gracze będą mogli sprawdzić tytuł niespełna tydzień później - 14 października o godzinie 10:00 czasu polskiego rozpocznie się otwarta beta, która potrwa do 17 października (także do 10:00).

W przypadku obu etapów pojawi się możliwość pobrania klienta gry dzień wcześniej - odpowiednio 7 i 13 października. Dla osób, które wezmą udział w testach, przewidziano „mały prezent” do wykorzystania w pełnej wersji bijatyki.

To nie wszystko - Bandai Namco opublikowało też kolejny zwiastun Dragon Ball Xenoverse 2, prezentujący nowe fragmenty rozgrywki. Materiał dostępny jest w japońskiej wersji językowej, ale nie przeszkadza to w oglądaniu.

Podobnie jak w pierwszej części, w produkcji ponownie staniemy przed zadaniem ochrony czasu, wcielając się w stworzoną przez siebie postać.

Tym razem jednak weźmiemy udział nie tylko w lekko zmodyfikowanych wydarzeniach z mangi i anime, ale także filmów kinowych. Pojawią się takie postacie, jak Turles, Bardock i nameczanin Slug.

Dragon Ball Xenoverse 2 ukaże się 28 października na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze