Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Szczegóły na temat przepustki sezonowej do Watch Dogs 2

Trzy duże i dwa mniejsze DLC.

Przedstawiciele Ubisoftu ujawnili pierwsze informacje na temat przygotowywanych rozszerzeń do Watch Dogs 2. DLC będzie można nabyć osobno lub w ramach przepustki sezonowej, wycenionej na 39,99 dolarów (około 156 zł).

W planach są trzy większe dodatki, które w ramach współpracy z Sony mają ukazywać się najpierw na konsoli PlayStation 4. Na swoje edycje posiadacze pozostałych platform - PC i Xbox One - poczekają około 30 dni dłużej.

Pierwsze DLC związane będzie ze znanym z oryginału T-Bonem (twórcą systemu CtOS) - zaoferuje nową ciężarówkę, ubranie, poziom trudności dla trybu kooperacji oraz kolejny typ przeciwnika. Na PS4 zostanie wydane 13 grudnia.

Następnym rozszerzeniem będzie Human Condition, zawierający trzy misje dla pojedynczego gracza (autorzy obiecują, że zapewnią „godziny zabawy”). Do tego zadanie dla wariantu współpracy oraz nowy rodzaj oponenta, specjalizujący się w walce z hakerami. Premierę przewidziano na wiosnę 2017 roku.

Trzecie większe DLC zostało zatytułowane No Comprise. Przyniesie ze sobą dodatkowy tryb kooperacji (Showd0wn), w którym zmierzą się ze sobą gracze podzieleni na dwie drużyny - DedSec i Prime_Eight.

W skład rozszerzenia wejdzie również misja fabularna, w której Marcus - główny bohater Watch Dogs 2 - będzie musiał stawić czoła rosyjskiej mafii. Debiut - tak jak w przypadku Human Condition - zaplanowano na przyszłoroczną wiosnę.

Nabywcy przepustki sezonowej otrzymają jeszcze dostęp do dwóch mniejszych dodatków - Psychodelic Pack i Root Access Bundle. W pierwszym znajdzie się nowe ubranie dla protagonisty, skórki dla broni i dronu oraz malowanie samochodu.

Druga paczka zawierać ma dwa auta, kostium dla bohatera oraz wygląd dronu. Rozszerzenie zaoferuje też misję Zodiac Killer, która jest bonusem do zamówień przedpremierowych na grę.

Zobacz: Watch Dogs 2 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik po grze

Podobnie jak w pierwszej części, fabuła Watch Dogs 2 skoncentruje się na walce z korporacją Blume, która kontroluje system monitoringu CtOS. Technologia odpowiedzialna jest także za miejską infrastrukturę.

Kontynuacja wyróżniać ma się mniej ponurą atmosferą niż oryginał. Nie zabraknie oczywiście poważnych wątków, ale twórcom zależało na mocniejszym podkreśleniu luźnej otoczki produkcji.

Watch Dogs 2 zadebiutuje 15 listopada na PS4 i Xbox One. Posiadacze PC na swoją wersję poczekają dwa tygodnie dłużej - na komputerach gra ukaże się 29 listopada.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze